ÖZVAN

ÖZVAN - developer products such, as LOKMA MAKİNASI, TULUMBA MAKİNASI PORTATİF, TULUMBA LOKMA MAKİNASI DÖRT KÜVETLİ LUKS TEZGAHLI

Ürün Karşılaştır (0)


text_new
Baklava ve Hamur Açma Makinesi

Baklava ve Hamur Açma Makinesi

Baklava ve Hamur Açma Makinesiİlk olarak makineye bağlı soğutma sistemi çalıştırılır. Merdanelere soğuk su verilerek soğutulur. Hamur besleme sistemi çalıştırılır. Hamur, açma bölümüne geldiğinde dokunmatik ekrandan çıkan hamurun incelik – kalınlık ayarı yapılır. Açılan hamur bant sistemi ile nişast..

118.000 TL Vergiler Hariç: 100.000 TL

text_new
BURMA KADAYIF MAKİNASI

BURMA KADAYIF MAKİNASI

BURMA KADAYIF MAKİNASI- Motor Monofaze- 3 adet 0,18 kw 1400 d/dak.- 1 adet 0,75 kw 1400 d/dak.Kapasite- Saatte 150-200 burma kadayıf döker.Teknik Özellikler- Kadayıfın inceliği ve kalınlığı makine üzerinden ayarlanabilir.- Pişirme tepsisi 110 cm bakırdan oluşmaktadır.-&..

25.960 TL Vergiler Hariç: 22.000 TL

text_new
Çikolatalı Lokma Sunum Tezgahı

Çikolatalı Lokma Sunum Tezgahı

Çikolatalı Lokma Sunum Tezgahı - Lokma Çikolata EnjektörüLokma Çikolata İç Dolgu Makinesi2.85 Litre Kapasitesi Bulunmaktadır304 Kalite Paslanmaz Çelikten İmal EdilmiştirKolaylıkla Sökülebilir ve Yıkanabilir Şekilde TasarlanmıştırSızdırmazlık Elemanları Kullanılarak İmal Edildiği İçin Sızdırma Proble..

20.060 TL Vergiler Hariç: 17.000 TL

text_new
Halka Tatlı Makinesi Otomatik

Halka Tatlı Makinesi Otomatik

HALKA TATLI MAKİNESİ PATENTLİ ÜRÜNÜMÜZDÜRKapasite 1 defada 8-10 kg hamur haznelidirSaatte 560 adet halka tatlı döker Teknik Özellikler Birbirinden farklı yıldız kalıplar sayesinde istenilen şekil ve gramaj ayarlanır. Makinede kullanılan malzeme 304 krom malzemedir pişirme ünitesi maki..

41.300 TL Vergiler Hariç: 35.000 TL

text_new
Lokma Çikolata Enjektörü

Lokma Çikolata Enjektörü

Çikolatalı Lokma Sunum Tezgahı - Lokma Çikolata Enjektörü İstanbul içi siparişlerde kapıya teslim ve teslimatta ödeme mevcuttur İsteğinize özel tasarım ve ölçülerle seyyar tezgah imalatı yapılır  Lokma Tezgahı ile ilgili bütün sorularınızı Whatsapp'tan sorabilirsiniz Lokma Ç..

2.714 TL Vergiler Hariç: 2.300 TL

text_new
LOKMA MAKİNASI MANUEL

LOKMA MAKİNASI MANUEL

LOKMA MAKİNASI MANUELÇikolatalı lokma sunum tezgahı hale hazırda olan lokma yapma tezgahınızla iş gücünüze güç katar. Son zamanların en güzel lezzetlerinden olan çikolatalı lokma gördüğü istek sayesinde yeni bir favorinin habercisi olduğunu belirtiyor. Sizde bu durumlardan faydalanmak isterseniz ..

4.720 TL Vergiler Hariç: 4.000 TL

text_new
Lokma Makinesi

Lokma Makinesi

Lokma Makinaları Ayaksız Günümüzde tatlıcılık sektörünün özellikle ülkemizde çok önemli bir karşılığı vardır. Gerek normal günlerde gerekse de özel günlerde bu lezzetli paylaşımların kültürel anlamda da çok önemli bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Tercih ettiğimiz yöresel lezzetlerden biri de..

5.664 TL Vergiler Hariç: 4.800 TL

text_new
LOKMA TULUMBA MİKSER PİŞİRİCİ

LOKMA TULUMBA MİKSER PİŞİRİCİ

LOKMA TULUMBA MİKSER PİŞİRİCİMotor 60 lık Trifaze 1 – 1,5 KW 700 – 1400 d/dakMonofaze 2,2 KW 1400 d/dakÖzvan Tulumba ve Lokma mikseri sayesinde çok rahat bir şekilde tulumba hamurunu hem haşlayabilir hem de yumurta ile karıştırabilirsiniz. Aynı makine ile lokma hamurunu da kolayca karıştırabili..

12.390 TL Vergiler Hariç: 10.500 TL

text_new
TULUMBA  LOKMA MAKİNASI DÖRT KÜVETLİ LUKS TEZGAHLI

TULUMBA LOKMA MAKİNASI DÖRT KÜVETLİ LUKS TEZGAHLI

TULUMBA  LOKMA MAKİNASI DÖRT KÜVETLİ LUKS TEZGAHLI Pişirme tezgahı 1 adet pişirme ve 4 adet şerbet küvetinden oluşur.Pişirme tenceresi çapı 70cm. dir.Küvetler 1/1 dir.Tezgahta bulunan frenli tekerlek yardımıyla istenilen yere rahatça götürülebilir.Kapasitesi1 defada 10 kg hamur haznelidir1..

26.550 TL Vergiler Hariç: 22.500 TL

text_new
TULUMBA MAKİNASI PORTATİF

TULUMBA MAKİNASI PORTATİF

Tulumba Makinaları Ayaksız Tulumba tatlısı asla vazgeçemeyeceğiniz bir lezzet olarak karşınıza çıkabilir. Portatif şekilde  Bununla beraber hamur kıvamı ve şire konusundaki beceriniz ile birlikte, kaliteli bir makine üretimi çok iyi sonuçlar ortaya koymak durumundadır. Şekil olarak ..

7.670 TL Vergiler Hariç: 6.500 TL

Türkiye'nin her yerine teslimat
En kaliteli ürün, en uygun fiyata
Tüm kartlara 9 taksit seçeneği
Hakkımızda
Elit Mutfak Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, 2002 yılında ilk işe başladığı günden bu yana artan yüksek kalite hizmet anlayışı ile birlikte bir çok önemli projede yer almıştır.
0212 613 64 34
Facebook
Twitter
En kaliteli mutfak ekipmanları
256bit Koruma
Anlaşmalı Olduğumuz Bankalar
Elit Mutfak Ekipmanları. Sitede yer alan tüm materyallerin hakkı saklıdır.