Ürün Kategorileri

Ürün İade Şartları

Etiketler:Elit Mutfak Ekipmanları Ürün,İade,Şartları,Ürün İade Şartları
color: #666;">

E-Ticaret sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışveriş hizmetine ilişkin haklarınız Mesafeli Satış Sözleşmesi ile koruma altına alınmıştır.


ALICI, ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. İade hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya email veya telefon ile bildirimde bulunulması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün SATICI'ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.


İade edilen ürünün kargo vb gönderim bedelleri ALICI tarafından karşılanır. Karşı ödemeli olarak gönderilen ürünlerin iade kabulü yapılmaz.


Kargo Bedeli SATICI tarafından karşılanan ürün/ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünün kargo bedeli iade yapılacak tutar üzerinden tahsil edilir. Kalan tutar ALICI’ya iade edilir.


İade edilen ürün ile birlikte gönderilen Hediye Ürün ve Hizmetlerinde ürün ile birlikte iadesi zorunludur. İadesi yapılmayan ürün ve hizmetlerin bedeli ALICI’ya yapılacak iade tutarından tahsil edildikten sonra kalan tutar ürün bedeli olarak iade edilir.


Kurumsal Fatura ile ürün teslim alan kurum ve kuruluşlar iade göndermek istedikleri ürün ile birlikte iade faturası keserek göndermek zorundadırlar. İade faturası gelmeyen ürünlerin iadesi kabul edilmeyerek ALICI’ya ihbar yapılmaksızın geri gönderilir.


İade edilemeyecek ürünler:


Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

-Taşınabilir Bilgisayar (Orijinal işletim sitemi kurulduktan sonra iade alınmayacaktır.)

-Kullanılan Ürünler (Orijinal işlemini Kaybetmiş ise iade alınmayacaktır.)
-Her türlü yazılım ve programlar
-DVD, VCD, CD ve kasetler
-Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)
-Hür türlü kozmetik ürünleri
-Telefon kontör siparişleri

-Bozulabilir Gıda ürünleri (Sebze, Meyve vb )


Değişim:

Değişim için öngörülen yasal süre 3 gündür.Alıcı ürünü kullanmama ve yıkamama şartıyla 3 günlük  süre içinde faturasıyla beraber kargo ücreti karşılayarak Satıcıya değiştirmesi için gönderebilir.

Türkiye'nin her yerine teslimat
En kaliteli ürün, en uygun fiyata
Tüm kartlara 9 taksit seçeneği
Hakkımızda
Elit Mutfak Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, 2002 yılında ilk işe başladığı günden bu yana artan yüksek kalite hizmet anlayışı ile birlikte bir çok önemli projede yer almıştır.
0212 613 64 34
elitmutfak@hotmail.com
Facebook
Twitter
En kaliteli mutfak ekipmanları
256bit Koruma
Anlaşmalı Olduğumuz Bankalar
Elit Mutfak Ekipmanları. Sitede yer alan tüm materyallerin hakkı saklıdır.